Zapisz się do ogólnopolskiego programu refundacji in vitro

Bezskutecznie staracie się o dziecko?

We wszystkich klinikach Invimed ruszyły zapisy do ogólnopolskiego programu refundacji in vitro!

Tegoroczny Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca, to ważna i symboliczna data dla wszystkich niepłodnych par. Tego dnia ruszył długo wyczekiwany rządowy program refundacji in vitro. Zakwalifikowane pary będą mogły bezpłatnie skorzystać z najskuteczniejszej metody leczenia niepłodności.

Wszystkie kliniki Invimed zostały zakwalifikowane przez Ministerstwo Zdrowia do realizowania Programu.

Po ośmiu latach wrócił ogólnopolski Program dofinansowania in vitro, dzięki któremu leczenie będzie bezpłatne dla wszystkich zakwalifikowanych par bezskutecznie starających się o dziecko. Dofinansowanie procedury in vitro oferowały miasta, gminy i województwa, jednak na mapie Polski wciąż znajdowały się miejsca, gdzie dostęp do skutecznego leczenia niepłodności był pełnopłatny.

Program „Leczenie niepłodności obejmujące procedury medycznie wspomaganej prokreacji, w tym zapłodnienie pozaustrojowe prowadzone w ośrodku medycznie wspomaganej prokreacji” ma za zadanie upowszechnić i ujednolicić dostęp do nieodpłatnej procedury leczenia pozaustrojowego dla wszystkich potrzebujących par.

Zapisz się do Programu

Przejdź na stronę invimed.pl/refundacja-in-vitro-w-polsce i wypełnij formularz zgłoszeniowy „Zgłoś się do programu refundacji in vitro”, a w wersji mobilnej kliknij w „Napisz” w prawym dolnym rogu ekranu, gdzie również znajduje się formularz i zapisz się do Programu dofinansowania do in vitro.